Enter your keyword

Apie mus

Kuriame naujus architektūros standartus

UAB “BUDEKOS STATYBA”

9 metai patirties statybų srityje

UAB „BUDEKOS statyba“ sėkmingai darbuojasi jau 9 metus. Įmonė garsėja profesionalumu ir aukšta atliekamų darbų kokybe. Bendrovė stato įvairios paskirties pastatus, kokybiškai atlieka kapitalinį remontą, renovaciją bei kosmetinį remontą. Taip pat teikiamos tokios paslaugos kaip pastatų projektavimas, teritorijų aplinkos tvarkymas, sąmatų sudarymas, techninė pastatų priežiūra. Svarbiausi įmonės prioritetai:
• Teikiamų paslaugų kokybės ir veiklos efektyvumo didinimas
• Ryšių su užsakovais, rangovais ir tiekėjais stiprinimas
• Darbuotojų kvalifikacijos kėlimas ir moderniausių technologijų įsisavinimas
• Plėtra ne tik Lietuvos, bet ir užsienio šalių rinkose
Įmonės tikslas – užtikrinti teikiamų paslaugų kokybę, nuolat įsisavinant modernias technologijas, keliant darbuotojų kvalifikaciją bei gerinant jų darbo sąlygas.

tr

Pagrindinės veiklos kriptys

Profesionalumas ir kokybė

Mūsų tikslas – būti patikimu ir ilgalaikiu partneriu savo klientams.

PASTATŲ STATYBA IR REMONTAS
INŽINIERINĖS PASLAUGOS
PROJEKTAVIMAS
STATYBŲ TECHNINĖ PRIEŽIŪRA

Mūsų vizija

Įmonės veiklos tobulėjimas bei plėtra ne tik Lietuvos, bet ir užsienio šalių rinkose, gebėjimas sėkmingai konkuruoti su geriausiai dirbančiomis Lietuvos statybos bendrovėmis; moderniausių technologijų bei kokybiškiausių medžiagų naudojimas, aukšta darbuotojų motyvacija bei kvalifikacija.

Mūsų misija

Profesionalus požiūris į visus užsakymus bei atliekamus darbus, atidumas klientams, aukštos kokybės paslaugų teikimas.  Mes tikime, kad viskas yra įmanoma.

Mūsų vertybės

Atsakingas požiūris į kiekvieną užsakymą, profesionalumas, įvairiapusė patirtis statybų srityje. Bendruomenė nuolat ir atkakliai siekia užsibrėžtų tikslų, stengiasi, kad atliekami darbai atitiktų aukščiausius standartus. Visi įsipareigojimai vykdomi sąžiningai ir laiku.

Mūsų sertifikatai

Bendrovės „Budekos statyba“ veiklos kokybė yra įvertinta nepriklausomų ekspertų. Buvo teigiamai įvertintos įvairios techninės atliktų darbų savybės ir jų atitikimas pagal nustatytus standartus.